KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7894455
nr 789 4455
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Etsning, Gudmar Olovson (f. 1936), sittande kvinna, signerad: Gudmar, 150/150, 29x23
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:34:22
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson